Školní kolo soutěže v ruské konverzaci

Dne 27. 1. 2015 se uskutečnilo školní kolo soutěže v ruské konverzaci, které se zúčastnily 4 soutěžící v kategorii SŠI a SŠII.

Po poslechovém testu a konverzaci na vylosované téma je pořadí soutěžících následující: v kategorii SŠI 1. místo získala Anežka Hadincová a 2. místo Eliška Václavíková (obě studentky jsou z 1. ročníku). V kategorii SŠII 1. místo získala Tereza Vedrová a 2. místo Kateřina Baudyšová (2. ročník).

Obě studentky, které se umístily na 1. místě – Anežka Hadincová a Tereza Vedrová – postupují do krajského kola, které se koná 4. 3. 2015 v Hradci Králové. K nim se přidá ještě Magdaléna Šandová, zkušená soutěžící z minulých ročníků, která byla v době konání školního kola bohužel nemocná.
Děkujeme všem zúčastněným studentkám za účast v soutěži a přejeme hodně štěstí do krajského kola 🙂
Ivana Chalupová