Když se škola vydá do terénu
Dvanáctý školní rok jsme tradičně uzavřeli badatelskou expedicí. Tentokrát jsme zamířili do Chřibské na pomezí Lužických hor a Českého Švýcarska. Patnáct skupin, patnáct témat a spousta nových zkušeností. Dobrovolníci pomáhali místním a vysazovali byliny v národním parku, výtvarníci tvořili v plenéru u Panské skály, „hradníci“ navštívili Tolštejn. Sklářská skupina pracovala na odlévání školního skleněného loga a nahlédla … přečíst vše