Chcete si utužit svaly a pomoci dobré věci?

Už nemusíte chodit do posilovny, abyste si zlepšili fyzičku, nabízí se vám totiž jedinečná příležitost pomoci při stavbě pergoly a budování zahrady na našem dvorku.
24. 8. (středa) od 9.00 do 12.00 můžete pomoci při hoblování trámů na pergolu v truhlářské dílně v Lázních Bělohrad. Potřebujeme 4 silné studenty pro nošení trámů. Doprava je zajištěna. Sraz účastníků je 24. 8. v 8. 30 u Hořického gymnázia. Vyzvedne vás M. Zajíc a J. Slezák. Prosíme, dejte do úterý 23. 8. do 16 hodin vědět telefonicky na níže uvedené číslo, kdo přijdete.

24. 8. od 15 00 hodin začne probíhat stavba naší pergoly.
Prosíme také muže (tatínky), známé, aby tento den odpoledne přišli pomoci a domluvili se s J. Slezákem osobně nebo telefonicky (sms) na dalších časových možnostech realizace (J. Slezák 778 089 617).
Počítáme s 25. 8., 26. 8. a 27. 8. Můžeme stavět i dopoledne a odpoledne a v neděli 28. 8. odpoledne. Záleží na vašich časových možnostech a jak nám vše půjde.

Pro ženy a dívky je možnost ve stejném termínu pracovat na zahradě. Potřebujeme přebrat hromadu hlíny, odstranit drny, nepotřebnou hlínu odvezou poté Technické služby Hořice, které už připravily krásný přístupový chodník. Dále je potřeba vyplít záhony. Motyku, lopatu a hrábě s sebou.
I na zahradě uvítáme rádi mužskou pomoc. Přihlašujte se u S. Zajícové (603 462 632), stačí sms.

Od 24. 8. můžete pomoci průběžně i při úklidu školy, hlaste se prosím na stejném čísle.
Děkujeme všem za pomoc, těšíme se na vás.

Sylva Zajícová