Ukliďme Česko 2021

Je to už víc než rok, co jsme se přesunuli do distančního vzdělávání. Půl roku, co trvá nouzový stav. Stav, kdy máme omezený pobyt venku. V lesích se naštěstí můžeme volně (s rozestupy!) pohybovat bez roušek.
Každé jaro chodíme se školou pravidelně tyto „plíce“ naší planety čistit a zbavit nepořádku.
Proč?
Protože to chceme. Tak jako se zdravotníci starají o naše zdraví v době Covidu, tak my můžeme udělat tuhle maličkost!
Přátelé, rodiče, studenti, kdo se zapojíte do akce Ukliďme svět (Česko), udělejte nám radost a pošlete nám z akce e-mail s vaší fotkou z místa vašeho bydliště, vašeho okolí.
Kvůli počasí jsme museli udělat změnu, a tak hořická skupina vyráží v úterý 13. dubna 2021 ve 14:00. Sejdeme se na křižovatce ulic Všehrdova, Švestková, Betlém. Reflexní vesty a pracovní rukavice s sebou.
Hodně zdraví všem!