Dny otevřených dveří

Pro všechny, kdo chtějí do naší školy nahlédnout, opět otevíráme dveře.

V pátek 22. 1. se od 9 do 13 hodin mohou návštěvníci se školou seznámit poněkud netradičně, formou tzv. živého vyučování. V roli vyučujících se představí naši studenti, sami povedou tvůrčí tematické dílny. Hosté si s nimi budou moci vyzkoušet například tvorbu fraktálové pohlednice, projdou detektorem lži, dotvoří si komiksový film, zúčastní se čtenářské dílny nebo tvůrčího psaní. Připravíme pro ně také zdravou svačinku. Do 18 hodin si pak zájemci budou moci školu prohlédnout individuálně, v doprovodu našich studentů nebo učitelů.

23. 1., 6. 2. a 13. 2. 2016 od 9 do 11 hodin dále pořádáme tzv. otevřené soboty, na něž také zveme všechny zájemce.

Na Hořickém gymnáziu nabízíme alternativní formy vzdělávání, malé, vzájemně provázané kolektivy, respektující přístup, přátelské prostředí. Podporujeme samostatnost a vlastní odpovědnost. Naši studenti s námi mluví. O čemkoli.

Zájemci ze vzdálenějších oblastí mohou během studia využít ubytování na internátu sochařsko-kamenické školy v blízkosti školy naší.
Přijďte/přijeďte se k nám podívat.

Šárka Šandová
2016-01-22-pozvanka