Já s tebou žít nebudu

Já s tebou žít nebudu, písničku od Zuzany Navarové a mnoho dalších, jsme mohli slyšet 22. června od 20 hodin na koncertě školní kapely-sboru. Kromě písní tady zazněly i básničky z pera Míši Krylové, která celým večerem provázela.

Neubráním se hodnocení, Kátin klarinet, Ondrovy kytary, Verčiny housle, Eliščino piano, zmiňované básničky Míši, vokály (na poslední chvíli zkoušené na mikrofony) a samozřejmě všechno pod vlídným vedením Kristýny, se mi moc líbilo.

Nemusel bych, ale pro nezasvěcené přidám ještě jednu informaci. Všichni studenti se vrátili 21. 6. odpoledne z týdenní expedice a polovina z nich už za hodinu odjížděla do Prahy, kde do nočních hodin nahrávali hudební stopu ke svému klipu, který můžete vidět ve čtvrtek na prezentacích. Ráno už zase fungovali v Hořicích na zkoušce sboru. Klobouk dolů. 🙂