Úterní výlet s Přírodní školou

Konečně déšťV úterý 18. 8. v 8.18 jsme vyrazili od naší školy na společný výlet s Přírodní školou. Vlakem do Ostroměře a pak pěšky přes Štorchův rodný dům a muzeum lesem do Libína a příjemnou cestou po Chlumech zpět do Hořic.

To byla vize. Jak to bylo doopravdy? Po dlouhotrvajících vedrech každý z nás vyhlížel mraky, z kterých konečně zaprší. Dočkali jsme se, a tak celou cestu zpět do Hořic téměř nepřetržitě krásně lilo. V závěru už mnozí šli jen za vidinou slibovaného kebabu. Bylo jedno, jestli měl někdo pláštěnku nebo ne a obuvi už bylo jedno, jestli prochází hlubokou kaluží. Výlet byl perfektní.
Večer jsme grilovali pěkně v suchu na elektrickém vařiči a povídali a povídali.
Přírodní školo, těšíme se za vámi na podzim do Prahy, napište nám, jaké počasí máme vzít s sebou my! 🙂