Po prázdninách za hranice!

_komplet_esf-eu-msmt-opvk-sTextem-500
Máme velkou radost, protože školní projekt Poznat a porozumět, pochopit a spřátelit se uspěl v procesu hodnocení a bude podpořen z OP VK, který je spolufinancován ESF a státním rozpočtem České republiky, tzv. Výzva č. 56. Výzva je zaměřena na rozvoj čtenářské gramotnosti a na podporu jazykového, přírodovědného a technického vzdělávání včetně matematiky.
Co to pro nás konkrétně znamená? Formou čtenářských dílen podpoříme čtenářství studentů a do školní knihovny nakoupíme odbornou literaturu a knihy k maturitě. Učitelé se budou vzdělávat v oblasti vedení čtenářských dílen a během října a listopadu někteří vyjedou na zahraniční stáž do škol podobného typu nebo na vzdělávací jazykový pobyt. A pro naše studenty to znamená, že na podzim odjedou na poznávací zájezd do Anglie s výukou angličtiny zcela ZDARMA. Jedinou podmínkou je, aby odjeli všichni studenti školy.

Celý projekt proběhne do konce roku 2015.

Bližší informace budeme postupně zveřejňovat.