StreTech 2015

StreTech (Středoškolská technika) je setkání a zároveň prezentace prací studentů středních škol v prostorách ČVUT.

Práce mohou být individuální nebo kolektivní a témata nejsou nijak omezená – humanitní, umělecká, přírodovědná nebo technická.

My jsme se zúčastnili s třemi prezentacemi: výstava fotografií Veroniky a dvě prezentace, které reprezentovaly naše město Hořice pod názvem Domy mluví (autoři: Eliška, Káťa, Tereza, Veronika a Vítek).

Po úspěšném předvedení prací jsme poobědvali v menze a pak se rozdělili na dvě party – jedna část se vydala starou Prahou, druhá se vrátila na ČVUT a absolvovala krátký, ale o to zajímavější Den otevřených dveří fakulty.

A víte, co bylo největším zážitkem dne? No přece funkční páternoster – výtah, kterým se dají projet bez vystoupení všechna patra budovy ČVUT! 🙂

Jiří Slezák