Otrocké orgie

Naše škola se rozhodla udělat nesmírně důležitou věc, která změní osud celého lidstva. Šli jsme sbírat odpadky.

Náš, kdo ví proč, velký počet dobrovolníků na sebe navlékl podivně zářivé věci, které vypalovaly oči všem kolemjedoucích, což možná způsobilo ty autonehody. Umíněně a opět připomínáme – dobrovolně jsme pochodovali vstříc zamořené oblasti odhodláni zachránit naši Matku Zemi. Samotné nás udivilo naše nadšení, když jsme se po hlavě vrhali do příkopů pro papírek od bonbonu. Nakonec se z toho vyloupla soutěž o nejšílenější objev. Šli jsme po stopách dětských plenek, bot neznámých obětí nepřátel, rozpitvaných těl (doufejme zvířat) a lahví od všech možných pochutin. Avšak bezkonkurenčně vyhrál Vítek, který se vynořil s dopravní značkou nad hlavou. Celé odpoledne (dvě hodiny) jsme si náramně užili (Zmínili jsme se, že jsme sbírali odpadky?!) a do našich domovů jsme se rozprchli s dobrým pocitem a neutuchajícím reflexem sbírat vše, co leží na zemi.
Právě teď „uklizenou“ oblastí projíždí skutečná odpadková četa a nepřestávají ji udivovat plné pytle po okrajích silnice.
Eliška Václavíková, Lucie Kňourková

[space height=“30″]