Liga proti rakovině

Ve dnech 13. a 14. května probíhala celostátní kampaň Ligy proti rakovině, kterou většina z nás zná pod názvem Květinový den. Naše knihovna se do této kampaně zapojila potřetí. V letošním roce se do sbírky zapojili i čtyři studenti 2. ročníku Hořického gymnázia, kteří vyrazili do terénu.
Další změna byla z iniciativy Ligy proti rakovině. Spočívala v možnosti doprodeje kytiček ještě ve čtvrtek 14. května v prostorách knihovny. Díky těmto dvěma skutečnostem se podařilo vybrat částku 12 263 Kč, což je dvakrát tolik než v roce loňském.
Za spolupráci děkujeme vedení a studentům Hořického gymnázia Lucce Lachmanové, Terezce Vedrové, Majdě Šandové, Davidu Westfálovi a především všem, kteří Květinový den svým příspěvkem podpořili.
Stanislava Najmanová, vedoucí knihovny