Olympiáda v angličtině

Ve středu 16. ledna 2019 proběhla olympiáda v anglické konverzaci v kategorii IIIA. Soutěže se zúčastnilo celkem 10 studentek a studentů z 1. až 3. ročníku, kteří změřili své síly v následujících jazykových dovednostech:

• listening (20 bodů)
  • use of English (20 bodů)
  • roleplay (10 bodů)
  • picture description (10 bodů)
  • speaking topic (40 bodů)

K vítězství blahopřejeme Natálii Kodetové, která získala 90 bodů ze 100 a postupuje do okresního kola, jako druhý se umístil Šimon Rejlek se 72,5 body a do okresního kola postupuje jako náhradník, třetí místo získala Julie Komárková s 69 body.

Děkujeme všem odvážným soutěžícím (Zuzana Fortelková, Zuzana Müllerová, Veronika Hronová, Adéla Holá, Kryštof Novotný, Prokop Hanáček a Max Adami), pohotovým členům poroty Stefanu a Elle Lambertovým, Anně Holmanové a Jakubovi Haklovi a také nepostradatelné rychlé spojce Jiřímu Mařádkovi.

Okresní kolo se koná ve středu 13.2.2019 na Lepařově gymnáziu v Jičíně. Přejeme Natálii a Šimonovi zdar a štěstí 🙂

Ivana Chalupová